недела, 17. октомври 2021. Вести денес: 247
home Скопје

ВМРО-ДПМНЕ утре ќе објави скандал за зградата на Петре Шилегов

ВМРО-ДПМНЕ утре ќе објави скандал за зградата на Петре Шилегов

ВМРО-ДПМНЕ утре ќе објави скандал за фамозната зграда на Градоначалникот на Скопје, Петре Шилегов.

Прес-конференцијата во 10:30 часот ќе биде пренесувана во живо преку социјалната мрежа Фејсбук.

Нема полошо од Шилегов за Скопје.

Време е за Скопје за сите луѓе!

Локални избори 2021