понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 144
home Скопје

ВИДЕО: Тепачка на улица во Скопје, настрада повозрасна жена

ВИДЕО: Тепачка на улица во Скопје, настрада повозрасна жена

Повозрасна жена настрада во тепачка која настанала поради сообраќаен конфликт на скопска улица.

На видеото од инцидентот се гледа како помлад возач се пресметува со сопругот на жената, која е оттурната и паѓа на земја кога се обидува да ги раздвои.

Од полицијата засега нема повеќе информации околу бруталната улична пресметка.

Локални избори 2021