среда, 18. мај 2022. Вести денес: 0
home Скопје

ВИДЕО: Среде сообраќаен шпиц градот го собира ѓубрето

ВИДЕО: Среде сообраќаен шпиц градот го собира ѓубрето

Само во Скопје сметот се собира во време на најголемиот сообраќаен шпиц.

Коронавирус