понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 185
home Скопје

ВИДЕО: На сред плоштад „Македонија“ автомобил Бентли поминува со голема брзина, властите молчат

ВИДЕО: На сред плоштад „Македонија“ автомобил Бентли поминува со голема брзина, властите молчат

На Фејсбук профилот Johan Elzeser се појави видео на кое се гледа како еден автомобил со марка Бентли, поминува на сред плоштад каде што граѓани се движат.

Во продолжение може да го погледнете видеото и целосниот Фејсубк статус.

Коронавирус