петок, 30. септември 2022. Вести денес: 0
home Скопје

ВИДЕО: Фекалии од шахта се излеваат сред центарот на Скопје

ВИДЕО: Фекалии од шахта се излеваат сред центарот на Скопје

Фекалии од канализациона шахта се излеваат сред центарот на Скопје.

Ова е глетка која граѓаните може да ја забележат пред средното училиште „Јосип Броз Тито“.

Скопјани со кометари дека ова е срам за градот.

Најнови вести

Коронавирус