петок, 16. април 2021. Вести денес: 0
home Скопје

Вакво паркирање среде Скопје не сте виделе: Ова е и за Оскар и за Гинис (ФОТО)

Вакво паркирање среде Скопје не сте виделе: Ова е и за Оскар и за Гинис (ФОТО)

„Се восхитувам на креативноста!“ – напиша наш сограѓанин споделувајќи ја оваа фотографија каде се гледа можеби најчудното, најкреативното, најопасното, нај… нај… паркирање до сега забележано на овие скопски простори.

Има ли решение за некултурата, нецивилизираното и незаконското однесување кое од ден во ден се повеќе зема замав?

Извор: Скопје инфо

Коронавирус