сабота, 11. јули 2020. Вести денес: 55
МЕГА БОМБА

Заев договора да паднат судски предмети, „позадински комбинациите се правени со Катица, Оливер, со Радмила“

home Скопје

Утре без вода корисниците од неколку улици во Општина Карпош

Утре без вода корисниците од неколку улици во Општина Карпош

Од ЈП Водовод и Канализација, информираат дека утре, вторник, поради двоење во шахта на Ф-1“  на ул.Варшавска 38, без водоснабдување од 09:00 часот ќе останат корисниците од следните улици: Варшавска, Хелсинки, Мексичка и Ташкентска до завршување на истиот. (општина Карпош)

Парламентарни избори 2020