недела, 13. јуни 2021. Вести денес: 46
home Скопје

Утре без вода Долна и Горна Матка

Утре без вода Долна и Горна Матка

Во текот на утрешниот ден без вода ќе бидат корисниците од Долна и Горна Матка поради чистење на резерварот во Матка.

Како што информираат од ЈП Водовод и канализација водоснабдувањето ќе биде прекинато од 09 до 13 часот.

ЕУРО 2020

Македонија