сабота, 23. февруари 2019. Вести денес: 19
home Скопје

Утре без вода делови од Сопиште

Утре без вода делови од Сопиште

Поради вонредно чистење на резервоарот Сопиште на ден утре прекин на водоснабдување ќе имаат населените места Ракотинци, Добри Дол и Сопиште, во општина Сопиште.

Прекинот ќе биде во периодот од 08:30 до 14:30 часот.