петок, 28. јануари 2022. Вести денес: 137
home Скопје

Утре без вода делови од Центар

Утре без вода делови од Центар

Поради дефект на огрлица од Ф-80мм на ул. „Црвена Вода“ 7 во населба Дебар Мало, утре прекин во снабдувањето со вода ќе имаат имаат корисниците од истата улица во општина Центар.

Прекинот во водоснабдувањето ќе биде од 09:00 часот до санирање на дефектот.

Коронавирус