петок, 5. март 2021. Вести денес: 147
home Скопје

Утре без вода дел од општина Аеродром

Утре без вода дел од општина Аеродром

Поради промена на затворач на водоводна мрежа со пречник 150 мм на булевар АСНОМ бр. 68 во населба Аеродром, без водоснабдување утре од 09:00 часот до завршување на интервенцијата, ќе останат корисниците од истиот булевар од бр. 22 до бр. 68 во општина Аеродром.

Коронавирус