петок, 7. октомври 2022. Вести денес: 38
home Скопје

Утре без струја делови од Аеродром

Утре без струја делови од Аеродром

Заради технички зафати во дистрибутивната електро мрежа, на ден 13.04.2021 година (вторник), без електрична енергија ќе останат следните корисници:

– од 09:00 до 15:00 часот, корисниците од дел на ул. Анастас Митрев, делот кон железничката станица, ул.Петар Ацев делот кон железничката станица. (општина Аеродром);

Коронавирус