недела, 28. февруари 2021. Вести денес: 91
home Скопје

Трајановски: Најскапото интервју во историјата што некој политичар го платил е на Стефан Богоев!

Трајановски: Најскапото интервју во историјата што некој политичар го платил е на Стефан Богоев!

Најскапото интервју во историјата што некој политичар го платил е на Стефан Богоев во Слободен Печат и чини 2 милиони денари!, пишува на својата Фејсбук страница претседателот на градската Организација ГРОМ – Скопје Александар Трајановски.

Насловот на интервјуто е дека „Стефан Богоев Не и се погодил на урбаната мафија“.

Богац може не и се погодил на урбаната мафија ама затоа ептен им се погодил на Слободен Печат.

2020 година 3 милиони денари, пишува во својата објава Трајановски.

Коронавирус