понеделник, 27. март 2023. Вести денес: 144
home Скопје

Тендерот за униформите во општина Аеродром за оваа година пропадна

Тендерот за униформите во општина Аеродром за оваа година пропадна

Тендерот за униформите во општина Аеродром за оваа година пропадна! Децчињата од општината за прв пат после неколку години нема да ја започнат школската година со униформи! #ДојдеЖивот за неспособните !, пишува на Фејсбук страницата Аеродром во моето срце.

loading...