понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 185
home Скопје

Студеничани утре без вода

Студеничани утре без вода

Од ЈП Водовод и канализација информираат дека заради дефект на водоводна цевка со пречник 200 мм на ул. 1 бр. 117 пред Општина Студеничани, без водоснабдување од 11:30 часот на ден 23.10.2019 год. (среда) ќе останат корисниците од с. Студеничани.

Коронавирус