сабота, 11. јули 2020. Вести денес: 77
МЕГА БОМБА

Заев договора да паднат судски предмети, „позадински комбинациите се правени со Катица, Оливер, со Радмила“

home Скопје

Студеничани денес без вода

Студеничани денес без вода

ЈП „Водовод и канализација“ известува дека денес поради уличен дефект во ф-100мм на ул.2 над мостот во с.Студеничани, прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците од с.Студеничани до завршување.

Парламентарни избори 2020