вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 107
Во живо

Изјава на Мицкоски и Сарамандов од Гевгелија

home Скопје

Стефковски: Општина Гази Баба ќе се менува и гради, се обврзувам за реализација на голем број проекти (ВИДЕО)

Стефковски: Општина Гази Баба ќе се менува и гради, се обврзувам за реализација на голем број проекти (ВИДЕО)

Општина Гази Баба ќе се менува и гради, вели Бобан Стефковски, кандидатот за градоначалник на ВМРО-ДПМНЕ за општина Гази Баба.

-Се обврзувам за реализација на голем број проекти. На видеото се само дел од нив. Приклучи се и ти! Биди дел од промените во Гази Баба!, додава Стефковски.

Локални избори 2021