вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 104
home Скопје

Советничката група на ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата даде поддршка на протестот „Автокоманда сака да дише“

Советничката група на ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата даде поддршка на протестот „Автокоманда сака да дише“

Советниците од Советничката група на ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата во општина Гази Баба вечерва излегоа и дадоа поддршка на предупредувачкиот протест на граѓанската иницијатива “Автокоманда сака да дише”.

Локални избори 2021