петок, 14. август 2020. Вести денес: 153
home Скопје

Советничка група на ВМРО-ДПМНЕ на Град Скопје: Ваква мафија владее со дозвола на власта, Шилегов, Вицевци и Заеви

Советничка група на ВМРО-ДПМНЕ на Град Скопје: Ваква мафија владее со дозвола на власта, Шилегов, Вицевци и Заеви

Ваква мафија владее со дозвола на власта, Шилегов, Вицевци и Заеви. Запален кафичот, веројатно се земале пари од осигурување и сега се гради поголем објект. Закони не важат, ништо не важи, објави на Фејсбук Советничката група на ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата на Град Скопје.

Коронавирус