четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 183
Во живо

Централен митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Скопје

home Скопје

Саниран дефектот на „Костурски Херои“, водоснабдувањето нормализирано

Саниран дефектот на „Костурски Херои“, водоснабдувањето нормализирано

Дефектот на улицата „Костурски Херои“ 6 во Скопје е саниран, а водоснабдувањето е нормализирано.

Како што информираат од ЈП „Водовод и канализација“ снабдувањето со вода е нормализирано денеска во 11:30 часот.

Локални избори 2021