среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 62
home Скопје

Саниран дефектот на „Булевар 3-та Македонска Бригада“

Саниран дефектот на „Булевар 3-та Македонска Бригада“

Дефектот на улица „Булевар 3-та Македонска Бригада“ раскрсница со улица „Коста Абрашевиќ“ во населба Аеродром е саниран.

Според информациите од ЈП „Водовод и канализација“, водоснабдувањето е нормализирано во 18 часот.

Коронавирус