сабота, 19. јуни 2021. Вести денес: 0
home Скопје

Поради дефект корисниците од Усје без вода

Поради дефект корисниците од Усје без вода

Поради уличен дефект ф-150мм на ул.1/30 Усје, од 9 часот без вода ќе бидат корисниците од населба Усје.

Како што соопшти ЈП „Водовод и канализација“, прекинот на водоснабдувањето ќе трае до отстранување на дефектот.

ЕУРО 2020

Македонија