среда, 4. август 2021. Вести денес: 162
Вонредна вест

ОГНОТ ЈА ЗЕМА ПРВАТА ЖРТВА – изгоре жена во Старо Нагоричане

home Скопје

Подготвени ли сте за водени лудории, почнува со работа Аква паркот во Скопје

Подготвени ли сте за водени лудории, почнува со работа Аква паркот во Скопје

Аква паркот во Скопје лоциран кај спортскиот центар „Борис Трајковски“ од денеска почнува со работа.

Според објавата на социјалните мрежи Аква паркот е отворен од денеска.

Работното време ќе биде од 10 до 19 часот навечер.

Коронавирус