среда, 26. јануари 2022. Вести денес: 100
АКТУЕЛНО

Активни над 20.800 случаи на коронавирус

home Скопје

ПОЦ креваат автомобили, а немаат ставено телефонски број за плаќање (ФОТО)

ПОЦ креваат автомобили, а немаат ставено телефонски број за плаќање (ФОТО)

Јавното претпријатие ПОЦ, на таблата која ја имаат поставено во населабата Капиштец, немаат оставено телефонски број за плаќање на паркингот.

ПОЦ кои креваат автомобили, поради неплатен паркинг, на фотографијата од нивната табла, може да се види дека немаат оставено телефонски број, преку кој граѓаните ќе можат да го платат паркингот.

Коронавирус