понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 96
home Скопје

Пивтијада во петок во Автокоманда

Пивтијада во петок во Автокоманда

По повод верскиот празник Богојавление Христово- Водици, на 19.01.2018, петок, со почеток во 13:00 часот, на плоштадот во населбата Автокоманда ќе се одржи хуманитарната манифестација Пивтијада.

На настанот ќе земат учество познати ѕвезди од македонската музичка естрада.

Локални избори 2021