недела, 5. јули 2020. Вести денес: 0
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Скопје

Овие улици во Кисела Вода утре ќе останат без струја

Овие улици во Кисела Вода утре ќе останат без струја

Од „ЕВН Македонија“ АД е добиено известување дека, на ден 01.08.2019 година, заради  технички зафати во дистрибутивната електро мрежа, без електрична енергија ќе останат:

-во периодот од 08:00 до 11:00 часот корисниците од ул. „Драга Стојанова“ и дел од ул. „Дренак“ во општина Кисела Вода.

Парламентарни избори 2020