среда, 22. јуни 2022. Вести денес: 152
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Скопје

Овие делови од Скопје утре без струја

Овие делови од Скопје утре без струја

Утре без електрична енергија ќе останат:

во периодот од 09.00 до 12.00 часот, дел од корисниците од Село Букович, Ласкарци и Село Паничани (општина Сарај)

во периодот од 09.00 до 12.00 часот, дел од корисниците од ул. Џумајска и околината (Општина Карпош)

во периодот од 09.00 до 13.00 часот, корисниците од Село Глуво.

Коронавирус