четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 35
МЕГА БОМБА

ВИДЕО: Тежок меѓународен блам на Заев, лажеа дека спречиле хибриден напад, а Заев пред пранкери го напаѓа Макрон, затвора аеродром, ќе населува мигранти

home Скопје

Оваа зграда во Центар утре ќе остане без струја

Оваа зграда во Центар утре ќе остане без струја

Од ЕВН Македонија АД добиено е известување дека на ден 28.05.2020 година (четврток) без електрична енергија ќе останат:

-во периодот од 08:30 до 10:00 часот, корисниците од ул. Македонија, зградата над Мекиците на Стража во општина Центар.

 

Парламентарни избори 2020