четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 232
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Скопје

Останете дома: Дожд, ветер и силни грмотевици го зафатија Скопје (ФОТО)

Останете дома: Дожд, ветер и силни грмотевици го зафатија Скопје (ФОТО)

Невреме проследено со дожд, ветер и грмежи го зафати Скопје во моментов.

Најмногу дожд врне на повисоките делови на Скопје, како и во централното градско подрачје.

Дожд УХМР најавува и за утре попладне, додека во недела ќе имаме целосно стабилизирање на времето.

Парламентарни избори 2020