недела, 2. октомври 2022. Вести денес: 31
home Скопје

Ослободете го распоредот- доаѓаат огромните попусти во Рамстор Мол

Ослободете го распоредот- доаѓаат огромните попусти во Рамстор Мол

Конечно дојде тоа време од годината. „Правиме чистка, вадиме се надвор!“ порачуваат од Рамстол Мол каде во вторник почнува традиционалната шопинг манија Garage Sale.

До 70% намалени цени и попусти на попустите, од 6 до 11 февруари трговскиот центар Рамстор Мол ја најавува најголемата распродажба во градот. Неверојатно ниски цени за производи од реномирани брендови, висок квалитет и супер забава која ќе ви овозможи да се подновите со облека за престојната сезона, да изнакупувате подароци за вашите најблиски, да изненадите некој драг или едноставно да го искористите моментот и да пазарите многу за малку.

Kaко и досега, во кампањата ќе учествува и Рамстор маркетот лоциран во Рамстор Мол, кој за сите посетители предвидува големи промоции и намалувања на цените.

Garage Sale во Рамстор мол од 06 до 11 февруари. Запишете си…

Коронавирус