четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 92
МЕГА БОМБА

АУДИО: Заев вели дека се договарал со Мијалков и знаел дека Шилегов бил криминоген

home Скопје

Од утре до петок можни мали прекини на водоснабдување во Шуто Оризари

Од утре до петок можни мали прекини на водоснабдување во Шуто Оризари

Од ЈП „Водовод и Канализација“ е добиено известување дека поради чистење и дезинфекција на резервоарот во Шуто Оризари во период од 24.03.2020 година ( вторник ) до 27.03.2020 година ( петок ) можни се мали прекини на водоснабдување во населеното место Шуто Оризари.

Парламентарни избори 2020