четврток, 9. декември 2021. Вести денес: 1
home Скопје

Нормализирано водоснабдувањето на ул. „Благоја Стевковски“ во Скопје

Нормализирано водоснабдувањето на ул. „Благоја Стевковски“ во Скопје

Од ЈП „Водовод и канализација“ информираа дека е отстранет дефектот на улица „Благоја Стевковски 25“.

Со тоа, како што посочуваат, во 15.30 часот е нормализрано водоснабдувањето за корисниците во овој реон.

Коронавирус