понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 75
home Скопје

Нормализирано водоснабдувањето на Љуботенски пат

Нормализирано водоснабдувањето на Љуботенски пат

Дефектот на улица 1559 број 38 Љуботенски пат е саниран, информираат од ЈП „Водовод и Канализација“ – Скопје.

Дополнуваат дека водоснабдувањето е нормализирано во 18:30 часот.  (МИА)

Коронавирус