недела, 24. јануари 2021. Вести денес: 0
home Скопје

Наполнете си шишиња: Овој дел од Скопје денеска без вода

Наполнете си шишиња: Овој дел од Скопје денеска без вода

Корисниците од Визбегово денеска може да останат без вода.

Како што информира ЈП „Водовод и канализација“ – Скопје, поради електричен зафат без струја ќе остане резервоарот во Визбегово.

Корисниците од Визбегово ќе останат без вода се до отстранување на дефектот.

Коронавирус