сабота, 28. јануари 2023. Вести денес: 0
home Скопје

Муцунски со предизвик до Данела: Еве што треба да направи за 82 секунди (ВИДЕО)

Муцунски со предизвик до Данела: Еве што треба да направи за 82 секунди (ВИДЕО)

Драга Данела Арсовска, во тек на мојата кампања на граѓаните успеав да им ги презентирам речиси сите проекти во 90 секунди! Знам дека како иден градоначалник на Град Скопје ќе направиш многу, но те предизвикувам да пробаш во 82 секунди да го направиш истото за скопјани!, вели новоизбраниот градоначалник на општина Аеродром Тимчо Муцунски.