сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Скопје

Муцунски: Голема благодарност до сите што гласавте за промени во општина Аеродром

Муцунски: Голема благодарност до сите што гласавте за промени во општина Аеродром

Кандидатот за градоначалник на ВМРО-ДПМНЕ за општина Аеродром, Тимчо Муцунски, денес гласаше на локалните избори.

„Голема благодарност до сите што гласавте денеска за промени во Општина Аеродром“ – посочи тој.

Коронавирус