четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Скопје

МОЌНО ВИДЕО: Данела Арсовска им го честиташе денот на пожарникарите во Скопје

МОЌНО ВИДЕО: Данела Арсовска им го честиташе денот на пожарникарите во Скопје

Градоначалничката на градот Скопје преку видео спот објавен на нејзината Фејсбук страница им го честита денот на пожарникарите во Македонија.
Таа пишува дека тие се нејзините херои и дека тие се нашите херои, погледнете го моќното видео:

-Тие се моите херои ♥️ тие се нашите херои!

Територијална противпожарна бригада на Град Скопје, стои во нејзиниот пост на Фејсбук.

Коронавирус