четврток, 28. јули 2022. Вести денес: 181
home Скопје

КУРИР Анкета: Граѓаните со порака до Шилегов – Време ти е да одмориш

КУРИР Анкета: Граѓаните со порака до Шилегов – Време ти е да одмориш

Курир на својот Фејсбук профил направи анкета во која ги праша читателите „Дали се задоволни од работата на градоначалникот на Град Скопје, Петре Шилегов“?

Па така нашите читатели во коментари му испратија порака на градскиот татко дека му е време да одмори и дека не заслужува нов мандат.

Но имаше и такви кои му даваат поддршка:

Според поголемиот дел од коментарите кои нашите читатели ги напишаа под постот на нашата Фејсбук страна, слободно може да се заклучи дека незадоволството од градскиот татко е големо.

Погледнете ја анкетата која ја направивме во вторникот:

Дали Сте Задоволни Од Работата На Петре Шилегов?

Каква Оценка Заслужува?

Posted by Kurir on Tuesday, May 4, 2021

 

Коронавирус