вторник, 13. септември 2022. Вести денес: 76
home Скопје

Корисниците од Трубарево без вода

Корисниците од Трубарево без вода

Прекин на водоснабдувањето денеска ќе имаат корисниците од Трубарево од 12:00 часот се до завршување на активностите.

ЈП „Водовод и канализација“ – Скопје информира дека прекин на водоснабдувањето ќе има поради уличен дефект ф-150мм на 2/бб Трубарево,во близина на месарница Мега.

Најнови вести

Коронавирус