четврток, 2. декември 2021. Вести денес: 182
home Скопје

Колеги се испотепале за време на работа во скопски угостителски објект

Колеги се испотепале за време на работа во скопски угостителски објект

На 25.10.2021 во 01.30 часот во СВР Скопје, К.М.(22) од Скопје пријавил дека на 24.10.2021 околу 02.40 часот во угостителски објект на подрачје на Центар, додека извршувал работни задачи бил физички нападнат од неговиот колега Т.Н..

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус