понеделник, 1. јуни 2020. Вести денес: 137
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Скопје

Колариќ до Шилегов: Математика учеше, или само од лев во десен џеб научи да претураш гравчиња

Колариќ до Шилегов: Математика учеше, или само од лев во десен џеб научи да претураш гравчиња

Советничката во Град Скопје од редовите на ВМРО-ДПМНЕ Светлана Колариќ преку својот Фејсбук профил го прозва Градоначалникот Петре Шилегов.

Во продолжение статусот на советничката Светлана Колариќ:

Коронавирус