сабота, 6. јуни 2020. Вести денес: 82
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Скопје

ЈСП со соопштение до граѓаните за утрешниот возен ред

ЈСП со соопштение до граѓаните за утрешниот возен ред

Поради првиот ден на Рамазан Бајрам, кој е неработен ден за сите граѓани на државата, автобусите од јавниот превоз утре ќе сообраќаат по неделен возен ред, информираат од ЈСП- Скопје.

Коронавирус