четврток, 23. септември 2021. Вести денес: 141
home Скопје

Јана Белчева предвреме ја започна изборната кампања?!

Јана Белчева предвреме ја започна изборната кампања?!

Кандидатката за Советот на Општина Центар Јана Белчева Андреевска предвреме ја започна изборната кампања за локалните избори.

Белчева на престојните локални избори кој ќе се одржат во октомври ќе ја предводи листата на независната граѓанска иницијатива „Шанса за Центар“ .

Дали Јана Белчева започна со предвремено рекламирање на билборди?

Коронавирус