сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 11
home Скопје

Граѓаните се жалат за хаосот на паркингот кај Владата (ФОТО)

Граѓаните се жалат за хаосот на паркингот кај Владата (ФОТО)

Граѓаните секојдневно коментираат за хаосот со паркингот кај Владата.

„Си паркира кој каде стигне“, „Овој ха ос владее со недели“, „Кога е бесплатно секој ќе се бори да си обезбеди паркинг“…се дел од коментарите на социјалните мрежи.