понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 121
home Скопје

Граѓаните од Сарај разочарани од Шилегов

Граѓаните од Сарај разочарани од Шилегов

 

Граѓаните од општина Сарај видно разочарани и незадоволни од работата на градоначалникот Петре Шилегов.

Имено тие на социјалните мрежи со фотографии ја покажуваат лошата состојба во општината

Коронавирус