среда, 27. октомври 2021. Вести денес: 214
home Скопје

Граѓаните од Бардовци утре ќе протестираат пред Влада

Граѓаните од Бардовци утре ќе протестираат пред Влада

Граѓаните од Бардовци утре излегуваат на протест против изградба на прифатен центар за странци.

Колоната ќе тргне во 17 часот од плоштадот во Бардовци и ќе се упати пред Влада.

Локални избори 2021