петок, 28. јануари 2022. Вести денес: 39
home Скопје

Граѓаните до Марин: Што дишат нашите деца додека тренираат на ФФМ?

Граѓаните до Марин: Што дишат нашите деца додека тренираат на ФФМ?

Што дишат нашите деца додека тренираат на ФФМ? Колку време им треба за да го средат хаосов кој трае во најзагадената општина? Златко Марин го видел ли ова?, коментираат на Фејсбук загрижени родители.

 

Коронавирус