вторник, 16. јули 2019. Вести денес: 17
home Скопје

Градски автобус како парен котел на скопските улици (ВИДЕО)

Градски автобус како парен котел на скопските улици (ВИДЕО)

Видеото е постирано на Фејсбук страницата Скопје мора да дише.