недела, 2. октомври 2022. Вести денес: 0
home Скопје

ГОЛЕМ ПОЖАР ВО ПОЗНАТИОТ СЕРВИС ЗА ГУМИ – гори Олимпико (ВИДЕО)

ГОЛЕМ ПОЖАР ВО ПОЗНАТИОТ СЕРВИС ЗА ГУМИ – гори Олимпико (ВИДЕО)

На социјалната мрежа Твитер се појави видео на кое што се гледа како гори зградата на Олимпико. Според видеото, на местото на пожарот се уште нема протипожарни возила.

Наскоро следуваат детали.

Коронавирус