петок, 3. декември 2021. Вести денес: 0
home Скопје

Ѓорчев со поддршка за Арсовска: Браво за кампањата, џабе те напаѓаат, џабе хајките- Ќе победиш

Ѓорчев со поддршка за Арсовска: Браво за кампањата, џабе те напаѓаат, џабе хајките- Ќе победиш

Данела Арсовска, браво за кампањата. Џабе те напаѓаат. Џабе хајките. Ќе победиш. Среќно!, пишува Влатко Ѓорчев, член на ИК на ВМРО-ДПМНЕ и меѓународен секретар.

Коронавирус